Bc. Michal Vávra - Všetky ponuky nehnuteľností

Bc. Michal Vávra

Bc. Michal Vávra

Backoffice Maklér

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0918 135 195

michal.vavra@recare.sk

V oblasti realít sa pohybujem od roku 2017. Odmalička som sníval o tom, že raz budem bývať vo vlastnom dome, so záhradkou a v pokojnom prostredí a vedieť sa o to postarať. To aj viedlo moje rozhodnutie sa stať členom spoločnosti RE/MAX v kancelárii RE/MAX Lucrative, kde som spoznal rôznorodých ľudí so zápalom a najvyššou mierou profesionality. Od začiatku ma viedli smerom ako sa stať, čo najväčším profesionálom obore ako sú aj oni. Spolu sme sa aj preto rozhodli vytvoriť vlastný projekt, ktorý zabezpečí našim klientom nájsť všetko „pod jednou strechou“, čo sa týka starostlivosti o nehnuteľnosti. Rôznorodosť a kreativita v našom tíme vytvára potrebnú celistvosť, ktorá dokáže vysoko naplniť vaše očakávania. Každý z nás je v niečom lepší ako ten druhý a preto je tímovosť to, čo je rozhodujúcim faktorom vo všetkých stránkach. Mojou špecializáciou okrem kúpy, predaja a prenájmu je zabezpečiť fungovanie spoločnosti po technickej stránke, či participovať v rámci právneho servisu. U nás môže, každý jeden vyniknúť a spraviť si vlastnú kariérnu cestu. Radi ta tu privítame ;)

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!