Pozemky

Na predaj pozemok Plavecký Štvrtok

Plavecký Štvrtok

Predaj pozemku v Plaveckom Štvrtku ,ktorý má rozlohu 10 á .Na tento pozemou su IS a je dobrá dostupnosť z hlavnej cesty. Cena dohodou...

received_303284817603597.jpeg

Na predaj záhrada v Stupave

Stupava

Predám záhradu v Stupave. Pozemok je 7,65 ára. K pozemku je privedená elektrika a voda. Cena je 75.OOO eur. ...

Na predaj pozemok v Stupave

Stupava

Predám pozemok na výstavbu rodinného domu v Stupave. Pozemok má rozlohu 7 ára. Na tomto pozemku sú všetky inžinierske siete a aj studńa. Cena tohto pozemku je 167000 eur...

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!