Ing. Ladislav Csizmár - Všetky ponuky nehnuteľností

Ing.  Ladislav Csizmár

Ing. Ladislav Csizmár

Majiteľ / Owner

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

0905 637 379

ladislav.csizmar@recare.sk

Teší ma, že ste sa dostali až sem, teším sa, že som sa dostal až sem...a môžem odovzdávať získané vedomosti a dlhoročné skúsenosti ako svojím mladým ambicióznym spolupracovníkom, tak aj Vám... klientom v rámci komplexnej starostlivosti o reality.
Myslím si, že aby človek mal čo odovzdať, musí prejsť dlhú a náročnú cestu plnú nástrah, na ktorej v prípade racionálneho prístupu podporeného zmysluplnou empíriou vie viac získať ako stratiť a tak sa dostať do ďalšej etapy na ceste ku svojim vytýčeným cieľom.
A tak od absolvovania STU Bratislava, pôsobenia v obchodných, manažérskych a riaditeľských pozíciách, zastávanie funkcie konateľa a spolumajiteľa vo viacerých spoločnostiach až po pozíciu majiteľa vitálnej a inovatívnej realitnej spoločnosti RECARE, s.r.o., prešlo veľa času...
Len čas ukáže! Ukázal to, čo je overené, nenahraditeľné = dôvera, zodpovednosť, profesionalita, spoľahlivosť, vytrvalosť – cieľavedomý racionálny prístup okorenený predovšetkým pozitívnou emóciou...
...skúsený a ambiciózni v duchu nášho loga ruka v ruke... ideme do toho - ideme v tom spolu a dosiahneme svoje predsavzatia - Vašu spokojnosť !!!
Dovoľte, aby sme Vám ukázali, ako dobre to vie fungovať ...
S úctou
Ing. Ladislav Csizmár

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!