Na prenájom kancelária v Stupave s parkovacím miestom

  • IMG_2760-2.jpg

Kancelárie na prenájom v lokalite Stupava v Malackách

Spoločnosť Reality Care Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 17 m2 v Stupave s parkovacím miestom, v administratívnom objekte.

Kancelársky priestor sa nachádza v 3 podlažnej budove. V priestore sa nachádzajú plastové okná a pripojenie na internet.
Priestor je vhodný ako kancelária.

Administratívny objekt je situovaný v obytnej zóne časti Stupavy. V blízkosti objektu sa nachádza polyfunkčná budova s obchodom a reštauráciou, fitness centrum v okolí sú priemyselné budovy.

Cena nájmu je 178€/mesiac bez DPH --> cena je vrátane energii a spoločných priestorov . V službách je zahrnutá dodávka el. energie, tepla, IT rozvody, prípojka na internet, prípojka na telefón, vonkajšia reklama a označenie priestoru, upratovanie spoločných priestorov a údržba, poštová schránka, elektrický zvonček pre klientov, sociálne zariadenie sa nachádza v budove.

ZÁUJEMCA PROVÍZIU PRE RK NEPLATÍ

Obrázok je ilustračný z dôvodu aktuálneho využívania kancelárie.

Podrobné informácie

vrátane provízie
17 m²
aktívne
lokálny poskytovateľ

Poloha nehnuteľnosti na mape

Stupava, Malacky, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Malacky
  • Mesto Stupava
  • Druh Kancelárie
  • Typ prenájom
  • Kontakt 0910 118 284
  • Pridané 17. júl 2018 15:52 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!