Na prenájom kancelárske priestory v blízkosti napojenia na D1

 • kancelaria-air-offices_8web.jpg
 • air-offices-6.jpg
 • air-offices-5.jpg
 • air-offices-4.jpg

Kancelárie na prenájom Bratislava II

Spoločnosť RECARE - Reality Care ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnom komplexe Air Office, ktorá disponuje parkoviskom pre nájomcov a návštevnikov, klimatizovanými priestormi, či bezbarierovým vstupom do daného komplexu. Celková podlahová plocha budovy je 3500m2 a má 5 nadzemných podlaží s nákladným výťahom. Všetky podlažia majú vlastnú kuchynku a oddelené toalety pre pánov, dámy a invalidov. Cena za m2 je 8.5€ bez DPH.

LOKALITA
Budova sa nachádza na Pestovateľskej ulici v tesnej blízkosti letiska M.R.Štefánika. Výhodou lokality administratívnej budovy je jeho dostupnosť do celého mesta pomocou rýchleho napojenia na diaľnicu D1, či MHD. Administratívna budova Air Office disponuje komplexnou občianskou vybavenosťou, nakoľko sa okrem dobrej dostupnosti do mesta navhádza jeho v okolí najväčšie Obchodné centrum na Slovensku - Avion a najväčšia spoločnosť pôsobiaca na Slovensku s nábytom IKEA ako aj iné.

V súčasnosti sú voľné kancelárie v objekte:

Kancelársky priestor č.120 na 1NP o veľkosti 18.88 m2 - 160.48€ bez DPH,
Kancelársky priestor č.132 na 1NP o veľkosti 19.6 m2 - 166.60€ bez DPH,
Kancelársky priestor č.133 na 1NP o veľkosti 32.4 m2 - 275.40€ bez DPH.

© COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
5
32.4 m²
aktívne

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pestovateľská, Bratislava II, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava II
 • Ulica Pestovateľská
 • Druh Kancelárie
 • Typ prenájom
 • Kontakt 0908 647 290
 • Pridané 28. január 2020 16:11 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Linda Csizmárová

Bc. Linda Csizmárová

Realitná maklérka / Finančná sprostredkovateľka

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0908 647 290

linda.csizmarova@recare.sk

Maklér má 60 ponúk

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!