Finančné sprostredkovanie a poradenstvo

Finančné služby 21. storočia.....jednoducho, pohodlne, online


Hľadáte optimálne sporenie, najvýhodnejšiu hypotéku či poistenie šité priamo na Vás, Vaše auto alebo majetok? Odošlite nám Vašu požiadavku a my Vám tie najvýhodnejšie riešenia prinesieme priamo k vám domov.     


Delegujte Vaše starosti na nás ... a to bezplatne  • Poradenstvo v oblasti Vašich financií,                                                 

  • Sprostredkovanie hypotéky, úverov na bývanie, 

  • Sprostredkovanie stavebných úverov a úverov na dofinancovanie,

  • Sprostredkovanie spotrebných úverov, bezúčelových úverov,

  • Sprostredkovanie životných a neživotných poistení,

  • Sprostredkovanie sporenia a investícii,

  • Bezplatný audit existujúcich zmlúv,

  • Spolupracujeme so všetkými bankami, poisťovňami a s viacerými správcovskými spoločnosťami,

  • Maximálna promptnosť a ponuky zväčša do 48 hodín,

  • Aplikácia Global Finance.


Premýšľate nad zmenou bývania? Budete kúpu nehnuteľnosti riešiť prostredníctvom hypotekárneho úveru a chcete najnižšiu úrokovú sadzbu? Radi by ste si kupovanú nehnuteľnosť následne zrekonštruovali podľa Vašich predstáv alebo potrebujete ešte ku hypoúveru dofinancovať zvyšok kúpnej ceny nehnuteľnosti? Aj, keď ste sa ešte nerozhodli je dobré sa predom pripraviť. Vďaka príprave zväčšíte pravdepodobnosť získania 100% prefinancovania.  Zaujíma Vás ako?


Banky a stavebné sporiteľne, s ktorými spolupracujeme:Vybavením úveru moja práca nekončí, následne Vám pomôžem pri splnení všetkých podmienok pre čerpanie úveru. Pripravím Vám návrh poistenia nehnuteľnosti či domácnosti, vinkuláciu poistenia a s tým súvisiace poradenstvo.


Spolupracujeme s týmito poisťovňami: 


Ponúkame bezplatný audit Vašich existujúcich zmlúv, poradenstvo a prípadné návrhy možných riešení.


Zaujímalo by Vás ako splatiť hypotéku skôr?Porovnanie sporenia prostredníctvom bežného účtu, termínovaného vkladu a pravidelného sporenia:V súčasnosti za jednu z najdôležitejších služieb pre klienta považujem nastavenie správneho pravidelného sporenia vďaka ktorému, sa viete pripraviť na rôzne neočakávané situácie, týkajúce sa Vášho bývania ako napríklad rekonštrukcia, zmena bývania či splnenie dlhodobých snov alebo tieto financie využijete ako rezervu  na dôchodok. V každom prípade svojim klientom rada poradím a pripravím návrh sporenia na mieru.


Finančná pravda poukazuje na fakt, že pomerne veľká časť klientov na Slovensku na svojich finančných produktoch prepláca, alebo ich platí úplne zbytočne.
Je najvyšší čas to zmeniť. Máte záujem skontrolovať si Vaše existujúce zmluvy a zistiť či sú správne nastavené ?


Na všetky vyššie uvedené otázky Vám rada odpoviem a poradím.


            


Linda Csizmárová
realitná maklérka / finančná špecialistka
0908 647 290
linda.csizmarova@gfinance.sk


Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!