Grafické návrhy a projekty

V súčasnosti sa zameriavame viac na poradenstvo a tvorbu vizualizácií interiérov bytov a menších objektov, ale vieme pomôcť s aj s vizualizáciou vašej predstavy exteriéru, napríklad fasády, altánku, terasy či záhrady a pod. Ponúkame preto spravenie bežného pôdorysu, farebného pôdorysu, 3D pôdorys, alebo aj celkovú vizualizáciu celého priestoru.


Dostať môžete viaceré snímky realistických návrhov miestností zo všetkých uhlov, pohľad zhora, celkový pôdorys ak ide o vizualizáciu celého bytu, a porovnanie pred a po napríklad pri zmenách v dispozícii.


Ak premýšľate nad zmenou dispozície, o presunutí kuchyne, či len o jednoduchšom premiestnení funkcií izieb; Prípadne ak predávate alebo kupujete nehnuteľnosť ktorá je celkom bez zariadenia, alebo v pôvodnom stave, a potrebovala by modernizáciu ktorá by zatraktívnila takúto ponuku na trhu, 3D návrh vie pomôcť s rozhodovaním, môže poukázať na rôzne priestorové možnosti, ktoré daná nehnuteľnosť ponúka, a byť zdrojom inšpirácie pri zariaďovaní.
V prípade otázok zavolajte a dozviete sa viac +421 910 118 284

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!