Komplexná realitná činnosť

Je mi potešením predstaviť Vám nový pojem na realitnom trhu - starostlivosť o reality.

Áno, pojem starostlivosť si skôr spájame s inými oblasťami pôsobnosti, ale práve starostlivý prístup známy z rodinného prostredia či nám blízkych osôb je to, čo zväčša postrádame v iných oblastiach nášho života. A práve tento dobrý pocit, že je o Vás postarané bez pocitu nedôvery je to, čo je naším cieľom v realitnej oblasti, v ktorej je situácia na trhu skôr opačná...

Pracujeme s komoditou, ktorá pre väčšinu predstavuje majetok najvyššej hodnoty, o ktorý je treba sa náležite s dostatočnou odbornou spôsobilosťou postarať a tým zabezpečiť jeho zhodnotenie.

V prípade záujmu o predaj nehnuteľnosti poskytneme právnu istotu majiteľovi nehnuteľnosti ako aj kupujúcemu a zabezpečíme, že všetky zmluvné plnenia obdržia riadne, včas a v plnom rozsahu. Ponuku zverejníme aj na realitnom portáli www.zoznamrealit.sk, ktorý vlastní Združenie realitných kancelárii Slovenska. 

Poskytneme všetky potrebné informácie spojené s požadovaným úkonom ako i následnú asistenciu a nadväzujúce služby, čím zabezpečíme klientovi komplexný servis, čo šetrí nie len čas a peniaze, ale aj garantuje požadovaný výsledný efekt spolupráce.

Navyše máme eminentný záujem náš záber služieb neustále rozširovať a zabezpečiť našu aktuálnosť.

Obavy z ceny za kvalitný komplexný servis sú márne vzhľadom na náš jedinečný koncept, ktorý zaručuje, že i  pri využití rozsiahlejších služieb je naša ponuka neodolateľná.

Napriek tomu nevnucujeme využitie komplexnej starostlivosti a budeme ponúkať širokú škálu služieb výhodne i samostatne či v ľubovolných kombináciách...


Nech sa páči, vstúpte ďalej, ste vrele očakávaný...  

Ing. Ladislav Csizmár 

majiteľ

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!