Komplexná realitná činnosť

Je mi potešením predstaviť Vám nový pojem na realitnom trhu - komplexná starostlivosť o reality.

Áno, pojem starostlivosť si skôr spájame s inými oblasťami pôsobnosti, ale práve starostlivý prístup známy z rodinného prostredia či nám blízkych osôb je to, čo zväčša postrádame v iných oblastiach nášho života. A práve tento dobrý pocit, že je o Vás postarané bez pocitu nedôvery je to, čo je naším cieľom v realitnej oblasti, v ktorej je situácia na trhu skôr opačná...

Pracujeme s komoditou, ktorá pre väčšinu predstavuje majetok najvyššej hodnoty, o ktorý je treba sa náležite s dostatočnou odbornou spôsobilosťou postarať a tým zabezpečiť jeho zhodnotenie.

V prípade záujmu o predaj nehnuteľnosti poskytneme právnu istotu majiteľovi nehnuteľnosti ako aj kupujúcemu a zabezpečíme, že všetky zmluvné plnenia obdržia riadne, včas a v plnom rozsahu. Ponuku zverejníme aj na realitnom portáli www.zoznamrealit.sk, ktorý vlastní Združenie realitných kancelárii Slovenska. 

Poskytneme všetky potrebné informácie spojené s požadovaným úkonom ako i následnú asistenciu a nadväzujúce služby, čím zabezpečíme klientovi komplexný servis, čo šetrí nie len čas a peniaze, ale aj garantuje požadovaný výsledný efekt spolupráce.

Navyše máme eminentný záujem náš záber služieb neustále rozširovať a zabezpečiť našu aktuálnosť.

Obavy z ceny za kvalitný komplexný servis sú márne vzhľadom na náš jedinečný koncept, ktorý zaručuje, že i  pri využití rozsiahlejších služieb je naša ponuka neodolateľná.

Napriek tomu nevnucujeme využitie komplexnej starostlivosti a budeme ponúkať širokú škálu služieb výhodne i samostatne či v ľubovoľných kombináciách...


Nech sa páči, vstúpte ďalej, ste vrele očakávaný...  

Ing. Ladislav Csizmár 

majiteľ/owner


 


Ako vyzerá cesta predaja nehnuteľnosti ? 


Ako vyzerá cesta kúpy nehnuteľnosti ?


Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!