Výkup nehnuteľností

Trápi vás vaša finančná situácia? Vylepšite ju jednoducho a rýchlo, kým je čas. V prípade, ak ste vlastníkom nehnuteľnosti, je práve tá jednou z prvých vecí, ktorú majú veritelia veľmi, veľmi radi. Vám ju však zobrať nemusia.


Ak si chcete napraviť stav na vašom účte a dostať sa do čiernych čísel, stačí kontaktovať našu realitnú kanceláriu. A čím skôr to urobíte, tým skôr budeme môcť začať konať a váš problém tak vyriešiť, aby ste boli na 100 % spokojní. 


Prichádzame s komplexnou službou priamy výkup nehnuteľností v najkratšom možnom čase, ktorá vlastníka okamžite zbaví starostí a pomôže vyriešiť finančnú situáciu.


V priebehu niekoľkých dní zrealizujeme kompletný predaj nehnuteľnosti vrátane všetkých nevyhnutných úkonov pre vlastníka za najvýhodnejších podmienok !


Kontaktujte nás na priamej linke: 0905 637 379 alebo na recare@recare.sk  


 


Dohodneme sa na obhliadke nehnuteľnosti ...   


 

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!