Vypratávanie a sťahovanie nehnuteľností

Medzi neodmysliteľné úkony, ktoré nás sprevádzajú pri kúpe, alebo predaji nehnuteľnosti je, čo spraviť s danou nehnuteľnosťou. Veľa z nás vždy rieši dilemu, či si chceme nechať pôvodné zariadenie, alebo si zaobstarať niečo nové. Chceme si nechať pôvodný nábytok, pôvodné zariadenie, alebo zaobstarať niečo nové ? Čo spraviť s tým pôvodným nábytkom a zariadením ? Tieto otázky zastihli každého z nás pri riešení novej nehnuteľnosti, pričom sme ovplyvnení naším životným štýlom, poprípade našimi záujmami.


To skoro aj vždy rozhodne, čo spraviť so starým nábytkom, keď ho noví majitelia nechcú ? Naskytujú sa nám možné variácie – predať, darovať, dať do zberného dvora, vytvoriť niečo z toho iné. Avšak vždy nás zastihne pritom tá neúprosná veličina, ktorým je čas. Chce sa nám toto všetko absolvovať, zabezpečovať, a ešte k tomu s kým, kedy, kde, ako a nakoniec z krátkeho rýchleho procesu tu máme dilemu, čo nám spôsobí stres, nechuť a stratu času, ktorý by sme vedeli využiť efektívnejšie.


Heslom našej kancelárie je Komplexná starostlivosť o reality, kde všetko potrebné ohľadne nehnuteľností nájdete pod jednou strechou. Uvedomujeme si preto, že tento problém sa týka mnohých z nás a snažíme sa aj týmto naším klientom vyhovieť, tak aby nemuseli mať zbytočný stres a strácať čas.


Je bežné, že väčšina z nás na problém vypratávania nemyslí, až keď sa začne blížiť Deň D. Preto sa snažíme pomôcť našim klientom a ponúknuť im aj v tomto pomocnú ruku.


Vytvoríme Vám nezáväznú cenovú ponuku na vypratávanie, pričom bude iba na Vás, či ju akceptujete, alebo si vyberiete z toho iba časť, poprípade si budete želať ešte niečo na vyše.


Ponúkame Vám služby v oblasti vypratávania: • Vypratávanie domov, bytov, chát, kancelárii, garáží, skladové priestory, povál, chodieb, pivníc, záhrad,

 • Likvidácia nábytku: kuchyne, obývačky, spálne, sedačiek, skrini, postelí a zariadenia,

 • Odvoz nábytku a odpadu na zberný dvor,

 • Odvoz a likvidácia zariadenia: elektrospotrebičov, bielej-čiernej techniky (chladnička, šporák, atď.) na zberný dvor,

 • Odvoz stavebnej sute, likvidácia bioodpadu,

 • Roztriedenie vecí a ich následný odvoz.


Ruka v ruke s vypratávaním ide sťahovanie domácnosti a celkovo zariadenie vašej starej nehnuteľnosti, ktorú ponúkame aj ako zvlášť činnosť, alebo ako celok s vypratávaním nehnuteľností, kedy si chcete svoj celý nábytok preniesť do novej nehnuteľnosti, alebo iba časť a tú časť, ktorú nechcete preniesť môžeme za Vás odviesť na príslušný zberný dvor, poprípade zlikvidovať.


Sme na to pripravení a zabezpečíme pre nášho klienta komplexnú službu, ktorá mu pomôže zvládnuť obdobie sťahovania. Profesionalizmus, komplexnosť, či detailizmus zabezpečia, že nebudete nikdy ľutovať, že ste to nechali na nás. Našim cieľom je bezchybne vykonaná práca, čomu prispôsobujeme aj naše vybavenie ako prepravné materiály.


Každý z nás chce to mať, čo najlacnejšie, najrýchlejšie a najkvalitnejšie hotové. To presne opisuje aj nás, kedy sa snažíme naším klientom zabezpečiť všetko, čo najrýchlejšie a najlepšie, o čom nasvedčujú aj naše referencie, o ktorých sa môžete sami presvedčiť. 


Ponúkame Vám služby v oblasti sťahovania: • Vysťahovanie domov, bytov, chát, kancelárii, garáží, skladových priestorov, povál, chodieb, pivníc, záhrad,

 • Sťahovanie nábytku: kuchyne, obývačky, spálne, sedačiek, skrini, postelí a zariadenia,

 • Sťahovanie bremien, klavírov, trezorov a iných,

 • Odvoz do Vami cieľovej stanice,

 • Prinesenie nábytku z obchodu, ktorý bude následne vynesený,

 • Vynesenie do nového domu, bytu, chaty, kancelárie, garáže, skladových priestorov, povaly, pivnice, či záhrad.

 • Uloženie nábytku, bremien na Vami požadované miesto.

 • Vynosenie odpadkov z prepravy a vynášania nábytku.


Vytvoríme Vám nezáväznú cenovú ponuku, ktorú Vám zašleme a následne po konzultácii si dohodneme termín a ide sa na to.


V prípade otázok zavolajte a dozviete sa viac +421 905 637 379


Tešíme sa na spoluprácu s Vami 

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!