Chcem predať nehnuteľnosť


Čo u nás znamená spolupráca pri predaji nehnuteľnosti ?


Exkluzivita (resp. Exkluzívna spolupráca)  nie je iba očarujúca fráza realitných kancelárii, ide skutočne o  záväzok sprostredkovateľa vykonať maximum pre predaj Vašej nehnuteľnosti v čo najkratšom čase za najvyššiu možnú cenu.  Exkluzívna spolupráca je najefektívnejší spôsob spolupráce medzi sprostredkovateľom a  klientom založený na vzájomnej dôvere.


Dôvera medzi zmluvnými stranami je základom pre úspešnú spoluprácu. Takú spoluprácu, ktorá vytvorí u klienta dlhodobý pocit spokojnosti.


Preto naším klientom ponúkame pri Exkluzívnej spolupráci nadštandardný rozsah služieb:
 


Takouto podobnou cestou si prejdete s nami pri predaji Vašej nehnuteľnosti 

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!