Tipérstvo

Kto je to Tipér ?


Tipér je osoba, ktorá ak má kontakt na inú osobu - záujemcu, ktorá potrebuje realitnú alebo finančnú službu (uvedenú v oblasti tipérskej spolupráce)  odporučí - pošle kontakt záujemcu našej spoločnosti. Tipér teda priamo sprostredkuje kontakt na niekoho, kto buď predáva nehnuteľnosť, kupuje nehnuteľnosť, potrebuje právny servis, rieši vysporiadanie nehnuteľnosti, má záujem o hypotéku alebo iný typ úveru, poprípade hľadá poistenie. 


Prečo tipérstvo s nami?  • Široké portfólio služieb,

  • Provízia z každého zobchodovaného prípadu,

  • Peniaze bez starostí – pasívny príjem,

  • Výhody pre tipérov v prípade riešenia vlastnej situácie spojenej s nehnuteľnosťami,

  • Asistenčná služba pri práci s klientom v teréne,

  • Možnosť budovania vlastného tipérskeho tímu,

  • Možnosť budúcej pracovnej pozície.


Ako môžem získať províziu ?  


Oblasti tipérskej spolupráceAká je Vaša provízia ?Čo môžete ako bonus získať ?


Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!