PRÍLEŽITOSŤ VYNIKNÚŤ - Všetky ponuky nehnuteľností

PRÍLEŽITOSŤ VYNIKNÚŤ

PRÍLEŽITOSŤ VYNIKNÚŤ

0905 637 379

info@realitycare.sk

Nebaví Vás sedieť v práci a strácať čas prácou ktorá Vás nebaví ? Hľadáte novú výzvu ? Chceli by ste vybudovať svoju kariéru vo svete realít a byť sebe samému pánom? Motivuje Vás pomáhať ľudom v dôležitých životných situáciách? Chcete naberať nové poznatky a skúsenosti ? Vidíš sa tu ty ? Ak áno, neváhaj nas kontaktovať a zistíš viac na telefónom čísle 0905 637 379

Viac informácii zistite v sekcii -----> Prečo s nami ? -----> Hľadáme nového kolegu / kolegyňu do kolektívu

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!