Kancelárske priestory Air Office


Spoločnosť RECARE - Reality Care ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnom komplexe Air Office, ktorá disponuje parkoviskom pre nájomcov a návštevnikov, klimatizovanými priestormi, či bezbarierovým vstupom do daného komplexu. Celková podlahová plocha budovy je 3500m2 a má 5 nadzemných podlaží s nákladným výťahom. Všetky podlažia majú vlastnú kuchynku a oddelené toalety pre pánov, dámy a invalidov. 


LOKALITA
Budova sa nachádza na Pestovateľskej ulici v tesnej blízkosti letiska M.R.Štefánika. Výhodou lokality administratívnej budovy je jeho dostupnosť do celého mesta pomocou rýchleho napojenia na diaľnicu D1, či MHD. Administratívna budova Air Office disponuje komplexnou občianskou vybavenosťou, nakoľko sa okrem dobrej dostupnosti do mesta navhádza jeho v okolí najväčšie Obchodné centrum na Slovensku - Avion a najväčšia spoločnosť pôsobiaca na Slovensku s nábytom IKEA ako aj iné.


V súčasnosti sú voľné kancelárie v objekte:


Kancelársky priestor č.110 o veľkosti 13 m2 - 220.36€ bez DPH,
Kancelársky priestor č.114 o veľkosti 32 m2 - 542.50€ bez DPH,
Kancelársky priestor č.120 o veľkosti 18.88 m2 - 322.10€ bez DPH,
Kancelársky priestor č. 216 + 2016/A o veľkosti 65,24 m2+ 32m2, spolu 97,24 m2, cena nájmu 1601,89€/mesiac,
Kancelársky priestor č. 438 o veľkosti 32 m2 - 542.50€ bez DPH.


V prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte Lindu Csizmárovú na tel.č. 0908 647 290, či emaily linda.csizmarova@recare.sk.

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!