Obchodné priestory LUXOR


Spoločnosť RECARE – Reality Care Vám predstavuje špeciálnu ponuku na predaj v podobe administratívnych priestorov v centre Bratislavy v budove LUXOR na Štúrovej ulici s dvoma samostatnými vchodmi a výťahom. Jedná sa o priestory na prízemí s výkladmi do Štúrovej ulici, o priestor na 1.poschodí s presklenými veľkými oknami - bývala kaviareň Luxor, rovnako orientované na Štúrovu ulicu a na prvom a druhom podzemnom podlaží známe ako bývalý exkluzívny nočný klub. Priestory môžu byť prepojené aj samostatne fungujúce každé podlažie.

Na prízemí sú priestory s galériou a preskleným výkladom pozdĺž celej dĺžky do Štúrovej ulice. Výmera prízemia je 207,68m2 a výmera galérie je 100,03m2. Spolu: 307,71m2. Vchody do obchodného priestoru sú 2x z ulice Štúrova. Priestory majú vlastné toalety. Cena priestorov je 35€ za meter štvorcový na mesiac plus poplatok za správu budovy 2,5€ za meter štvorcový. Energie sa platia podľa reálnej spotreby, priestor má vlastný elektromer.

Na 1.poschodí je k dispozícii 625,68m2 so samostatným vchodom z pasáže budovy LUXOR, orientovanej na hlavnú Štúrovu ulicu. Celý priestor je viditeľný z hlavnej ulice, vďaka jeho veľkoplošnej presklenej fasáde, ktorá je pre neho historicky typická. Z minulosti je známy ako kaviareň a reštaurácia Luxor. Priestory majú vlastné toalety. Cena priestoru je 12€ za meter štvorcový na mesiac plus 2,50€ za meter štvorcový, poplatok správy budovy. Energie sa platia podľa reálnej spotreby, priestor má vlastný elektromer.

Výmera prvého a druhého podzemného podlažia je 1012,10m2, vrátane schodísk a vstupnej haly z prízemia. Priestor má samostatné vchody z dvoch strán. Disponuje aj vlastným osobným a nákladným výťahom. Priestory majú vlastné toalety a prívody pre prevádzku kuchyne. Cena priestorov je 12€/m2/mesiac + poplatok za správu budovy 2,5€/m2. Energie sa platia podľa reálnej spotreby, priestor má vlastný elektromer.
Ceny sú bez DPH.

Výhody ponuky:
• budova sa nachádza v bezprostrednom centre Bratislavy s vysokou frekvenciou ľudí,
• v okolí je kompletná občianska vybavenosť,
• v blízkosti sa nachádzajú zastávky električiek:
• Kamenné námestie (3, 4),
• Jesenského (SND) (1, 4),
• Šafárikovo námestie (1, 3, 4),
• budova je napojená na pult centrálnej ochrany,
• jednotlivé poschodia sú samostatne uzamykateľné,
• parkovanie verejné alebo na platenom parkovisku v blízkosti budovy,

Pre viac informácii nás kontaktujte na tel. č. 0908 647 290 Vám radi zodpovieme všetky Vaše otázky ako aj na emaily linda.csizmarova@recare.sk. Tešíme sa na Vás !

© COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!