Projekt Belaria Koliba - II.etapa


Projekt Belaria Koliba ponúka svojou dispozíciou moderné bývanie s dôrazom na kvalitu a komfort mestského bývania v príjemnom prostredí pod Kolibou. Bytový dom ponúka bývanie v 1, 2, 3 alebo 4 izbových bytoch, pričom je iba na Vás akú možnosť si vyberiete. Bytový dom poskytuje možnosť aj pre podnikateľov, nakoľko sa na prízemí I. etapy Projektu Belaria Koliba nachádzajú obchodné priestory, ktoré môžu byť vhodné aj pre Vaše podnikanie.


Jednou z mnohých výhod tohto projektu je blízkosť krásneho podkolibksého lesa, ktorý je stvorený na oddych po dlhom dni v práci. Ďalej je to dostupnosťou do centra mesta, blízkosť obchodov a služieb, ktoré sú vzdialené približne 2km. Rodiny s deťmi si prídu na svoje aj vďaka rôznorodej ponuke detských ihrísk, predškolských a školských zariadení. Pár minút jazdy autom nájdete aj najväčšie zdravotnícke zariadenie – Kramáre. 


Byt si môžete kúpiť v prevedení holobyt, štandard - basic alebo štandard – premium všetky informácie spojené so štandardmi Vám radi poskytneme pri obhliadke nehnuteľnosti. 


Byty sa ponúkaju spoločne s pivničnými kobkami.


Parkovacie státia NIE SÚ v cene bytu, ale je ich možné dokúpiť:  • vonkajšie parkovacie státie už od 13 800,- € s DPH,

  • vnútorné parkovacie státie už od 15 900,-€ s DPH.


Zaujala Vás táto ponuka ? Kontaktujte nás  a o projekte Vám radi povieme viac. 


Sme zmluvnými partnermi projektu.


Partnerské banky projektu sú: SLSP, ČSOB a VÚB.


Ponuku bytov nájdete na https://www.realitycare.sk/hladanie 

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!