RECARE, s. r. o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Ing.  Ladislav Csizmár

Ing. Ladislav Csizmár

Majiteľ / Owner

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

0905 637 379

ladislav.csizmar@recare.sk

Teší ma, že ste sa dostali až sem, teším sa, že som sa dostal až sem...a môžem odovzdávať získané vedomosti a dlhoročné skúsenosti ako svojím mladým ambicióznym spolupracovníkom, tak aj Vám... klientom v rámci komplexnej starostlivosti o reality.
Myslím si, že aby človek mal čo odovzdať, musí prejsť dlhú a náročnú cestu plnú nástrah, na ktorej v prípade racionálneho prístupu podporeného zmysluplnou empíriou vie viac získať ako stratiť a tak sa dostať do ďalšej etapy na ceste ku svojim vytýčeným cieľom.
A tak od absolvovania STU Bratislava, pôsobenia v obchodných, manažérskych a riaditeľských pozíciách, zastávanie funkcie konateľa a spolumajiteľa vo viacerých spoločnostiach až po pozíciu majiteľa vitálnej a inovatívnej realitnej spoločnosti RECARE, s.r.o., prešlo veľa času...
Len čas ukáže! Ukázal to, čo je overené, nenahraditeľné = dôvera, zodpovednosť, profesionalita, spoľahlivosť, vytrvalosť – cieľavedomý racionálny prístup okorenený predovšetkým pozitívnou emóciou...
...skúsený a ambiciózni v duchu nášho loga ruka v ruke... ideme do toho - ideme v tom spolu a dosiahneme svoje predsavzatia - Vašu spokojnosť !!!
Dovoľte, aby sme Vám ukázali, ako dobre to vie fungovať ...
S úctou
Ing. Ladislav Csizmár

Maklér má 6 ponúk
Bc. Linda Csizmárová

Bc. Linda Csizmárová

Realitná maklérka / Finančná sprostredkovateľka

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0908 647 290

linda.csizmarova@recare.sk

V oblasti realít sa pohybujem už od roku 2014. Niekoľko rokov som pracovala pod značkou RE/MAX a počas tohto obdobia som dospela k rozhodnutiu pracovať aj ako finančná sprostredkovateľka. Mám za sebou niekoľko úspešne zrealizovaných obchodov. Mojím cieľom je spokojnosť klienta a vďaka tomuto spojeniu služieb viem svojim klientom poskytnúť lepší servis a komplexnú starostlivosť. Presvedčte sa sami a pozrite si moje referencie.
Teším sa na Vás :)

Maklér má 60 ponúk
Kristián Kopp

Kristián Kopp

Realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0910 118 284

kristian.kopp@recare.sk

Mojim cieľom je poskytnúť klientom komplexné realitné služby na jednom mieste, čo mi umožňuje široký záber služieb našej spoločnosti. V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami. Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu - rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb. Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom našej spoločnosti nájsť riešenia pri dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek v úzkej spolupráci s našimi partnermi, každý člen spoločnosti Reality Care má iné pracovné prednosti a vďaka tomu fungujeme ako skvelý tím. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, individuálny a ľudský prístup, vďaka čomu vzniká úprimná a dlhodobá spolupráca.

Maklér má 15 ponúk
Bc. Michal Vávra

Bc. Michal Vávra

Backoffice Maklér

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0918 135 195

michal.vavra@recare.sk

V oblasti realít sa pohybujem od roku 2017. Odmalička som sníval o tom, že raz budem bývať vo vlastnom dome, so záhradkou a v pokojnom prostredí a vedieť sa o to postarať. To aj viedlo moje rozhodnutie sa stať členom spoločnosti RE/MAX v kancelárii RE/MAX Lucrative, kde som spoznal rôznorodých ľudí so zápalom a najvyššou mierou profesionality. Od začiatku ma viedli smerom ako sa stať, čo najväčším profesionálom obore ako sú aj oni. Spolu sme sa aj preto rozhodli vytvoriť vlastný projekt, ktorý zabezpečí našim klientom nájsť všetko „pod jednou strechou“, čo sa týka starostlivosti o nehnuteľnosti. Rôznorodosť a kreativita v našom tíme vytvára potrebnú celistvosť, ktorá dokáže vysoko naplniť vaše očakávania. Každý z nás je v niečom lepší ako ten druhý a preto je tímovosť to, čo je rozhodujúcim faktorom vo všetkých stránkach. Mojou špecializáciou okrem kúpy, predaja a prenájmu je zabezpečiť fungovanie spoločnosti po technickej stránke, či participovať v rámci právneho servisu. U nás môže, každý jeden vyniknúť a spraviť si vlastnú kariérnu cestu. Radi ta tu privítame ;)

Maklér má 0 ponúk
PRÍLEŽITOSŤ VYNIKNÚŤ

PRÍLEŽITOSŤ VYNIKNÚŤ

0905 637 379

info@realitycare.sk

Nebaví Vás sedieť v práci a strácať čas prácou ktorá Vás nebaví ? Hľadáte novú výzvu ? Chceli by ste vybudovať svoju kariéru vo svete realít a byť sebe samému pánom? Motivuje Vás pomáhať ľudom v dôležitých životných situáciách? Chcete naberať nové poznatky a skúsenosti ? Vidíš sa tu ty ? Ak áno, neváhaj nas kontaktovať a zistíš viac na telefónom čísle 0905 637 379

Viac informácii zistite v sekcii -----> Prečo s nami ? -----> Hľadáme nového kolegu / kolegyňu do kolektívu

Maklér má 0 ponúk

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!