Reality Cafe

STRÁNKA JE V PROCESE VYTVÁRANIA ...


 


Vytvorili sme pre Vás miesto oddychu a zábavy, kde je možné v kľudnom prostredí vychutnať výbornú kávu.  V klubovej kaviarni Reality Cafe sa budú opakovane organizovať uzavreté akcie s vzdelávacím a zábavným programom.


Máte stretnutie s dôležitým klientom a nemáte vyhliadnuté miesto kde prejednáte súkromné záležitosti? – nie je problém, usaďte sa a nič Vás nebude rušiť.


Chcete spraviť školenie alebo prezentáciu a nemáte priestor? – nie je problém, dohodneme sa na termíne a vyhradíme Vám priestor s dataprojektorom a magnetickou tabulou, a môžete prezentovať a školiť.


 


Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!