Unikátny obchodný priestor s dobrým parkovaním

 • DIF showroom in Bratislava, laminated glass 4 with Viewcol and PDLC.jpg
 • DIF showroom in Bratislava, laminated glass 7 with Viewcol.jpg
 • DIF showroom in Bratislava, laminated glass 1with Viewcol.jpg
 • DIF showroom in Bratislava, laminated glass 2 with Viewcol.jpg
 • DIF showroom in Bratislava, laminated glass 3 with Viewcol.jpg
 • DIF showroom in Bratislava, laminated glass 5 with Viewcol.jpg
 • DIF showroom in Bratislava, laminated glass 6 with Viewcol.jpg
 • 1.png

Obchodné priestory na prenájom v lokalite Bratislava v Petržalke, Bratislava

Hľadáte atraktívne priestory, ktorými sa môžete odlíšiť od konkurencie a zaujať tak svojich klientov? Je pre Vás a Vašich zamestnancov dôležitý komfort? Chcete jednoducho niečo jedinečné s dobrou dostupnosťou do centra? Ak si myslíte, že taký priestor už nenájdete tak si prosím pozrite našu ponuku:

Spoločnosť RECARE - Reality Care ponúka exkluzívne jedinečný dizajnový obchodný priestor s rozlohou 180,86 m2. Priestor sa nachádza na prízemí v novostavbe s vlastným vchodom a výkladom.

Dispozícia priestoru pozostáva z predsiene s recepciou, priestrannej spoločnej miestnosti s barovým pultom a zabudovanými kuchynskými spotrebičmi ( umývačka, chladnička, elektrická rúra, sporák) z ktorej sa ide do veľkej rokovacej miestnosti, menšej zasadačky, 5 samostatných a z toho 4 nepriechodných slnečných kancelárii s oknom a výhľadom na hrad, dvoch oddelených toaliet, kúpeľne so sprchovacím kútom, skladu.

Priestor ostáva plne zariadený a pripravený na prenájom. Dominujú v ňom špeciálne sklenené priečky na mieru s akustickou izolačnou schopnosťou a dokonca medzi dvoma kanceláriami je sklenená stena s tekutými kryštálmi, umožňujúcimi nastavenie priehľadnosti skla prostredníctvom diaľkového ovládania. Medzi chodbou, rokovacou a centrálnou časťou sa nachádzajú posuvné sklenené panely, ktoré umožňujú vznik veľkého otvoreného priestoru. Nábytok španielskej značky Actiu, bol riešený na mieru a nachádza sa v každej kancelárii. Ergonomické kancelárske stoličky, dizajnové LED osvetlenie, plne vybavená štýlová kuchynka, recepčný pult a zabezpečenie celého priestoru alarmom spoločne vytvárajú vyšší štandard.

Aktuálne asi jedna z najzákladnejších podmienok a to bezproblémové parkovanie a to nie len pre Vás ale i pre Vašich zamestnancov a klientov. Výnimočnosť tohto priestoru spočíva aj v tom, že ako jeden z mála má k dispozícií vyhradené parkovanie priamo pred vchodom, a nie jedno ale až 7 !!! Vďaka tomu budú za vami klienti radi dochádzať.
V okolí nehnuteľnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, zastávky MHD a výborné napojenie do centra bez veľkej premávky.

Zhrnutie výhod ponuky:
7 vyhradených parkovacích státí priamo pred vchodom,
5 samostatných kancelárii,
veľká aj menšia zasadačka,
štýlové zariadenie na mieru,
LED osvetlenie, sklenené priečky, klíma,
samostatný vchod, výklad, recepcia,
rýchla dostupnosť či už autom alebo MHD,
nízke mesačné náklady,
orientácia na dve svetové strany.

Priestor odporúčam vidieť !!! Neváhajte a dohodnite si obhliadku na tel. č. 0908647290. Teším sa na Váš telefonát.

Podrobné informácie

vrátane provízie
180.86 m²
úplne prerobený
aktívne
sprchovací kút
vlastné vyhradené
zariadený

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava, Bratislava - Petržalka, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava - Petržalka
 • Mesto Bratislava
 • Druh Obchodné priestory - novostavba
 • Typ prenájom
 • Kontakt 0908 647 290
 • Pridané 6. december 2018 18:02 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Linda Csizmárová

Bc. Linda Csizmárová

Realitná maklérka / Finančná sprostredkovateľka

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0908 647 290

linda.csizmarova@recare.sk

Maklér má 42 ponúk

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!