Výkup

Dostať sa do zlej finančnej situácie dnes už nie je nič výnimočné, dôležité však je, aká a v akom čase bude reakcia na túto nemilú situáciu...  


Pre vlastníka nehnuteľnosti je dobré riešiť finančnú situáciu v čase, kedy ešte nie jeho disponibilita s nehnuteľnosťou zamedzená.... Čím skôr vlastník požiada o pomoc našu realitnú kanceláriu, tým efektívnejšie môžeme problém vyriešiť. 


Prichádzame s komplexnou službou priamy výkup nehnuteľností v najkratšom možnom čase, ktorá vlastníka okamžite zbaví starostí a pomôže vyriešiť finančnú situáciu.


V priebehu niekoľkých dní zrealizujeme kompletný predaj nehnuteľnosti vrátane všetkých nevyhnutných úkonov pre vlastníka za najvýhodnejších podmienok !


Kontaktujte nás na priamej linke: 0905 637 379 alebo na recare@recare.sk  


 


Dohodneme sa na obhliadke nehnuteľnosti ...   


 

Mohlo by vás zaujímať

Post image

Profesionalita, zodpovednosť perfekcionizmus, dôveryhodnosť, férovosť, komplexnosť ... Hodnoty, ktoré vymedzujú najlepších. Preto existujú v našom pomíňaní iba takéto hodnoty, ktoré sa snažíme už od roku 2011 aplikovať v našom projekte „Komplexné realitné služby“ pre všetkých klientov a zákazníkov našej spoločnosti. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Post image

Každý obchod musí postupovať podľa jasne definovaných podmienok a zákonov. My si to uvedomujeme a preto svojim klientom ponúkame aj komplexné právne služby s poradenstvom, realizáciu vysporiadania nehnuteľností a legalizácie stavieb ako i zabezpečenie znaleckého posudku.

Post image

Každý z nás má sen, ktorý by si chcel splniť. Zväčša je to kúpa nehnuteľnosti, ktorá sa má stať vašim domovom. V rámci „Komplexných realitných služieb“ vám dokážeme zabezpečiť najvýhodnejšiu možnosť financovania či dofinancovania Vášho sna. Stačí nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Sny sa môžu stať skutočnosťou!