Tipérstvo

Kto je to Tipér ?

Tipér je osoba, ktorá ak má kontakt na inú osobu – záujemcu, ktorá potrebuje realitnú alebo finančnú službu (uvedenú v oblasti tipérskej spolupráce) odporučí – pošle kontakt záujemcu našej spoločnosti. Tipér teda priamo sprostredkuje kontakt na niekoho, kto buď predáva nehnuteľnosť, kupuje nehnuteľnosť, potrebuje právny servis, rieši vysporiadanie nehnuteľnosti, má záujem o hypotéku alebo iný typ úveru, poprípade hľadá poistenie.

 

 

Proces

 

Prečo tipérstvo s nami?
-Široké portfólio služieb,
-Provízia z každého zobchodovaného prípadu,
-Peniaze bez starostí – pasívny príjem,
-Výhody pre tipérov v prípade riešenia vlastnej situácie spojenej s nehnuteľnosťami,
-Asistenčná služba pri práci s klientom v teréne,
-Možnosť budovania vlastného tipérskeho tímu,
-Možnosť budúcej pracovnej pozície.

tipérstvo

Odmena tipéra:
• v prípade realizácie obchodu na základe konkrétneho tipu tipéra z oblasti tipérskej spolupráce poskytneme tipérovi odmenu vo výške 10% z obdržaného čistého príjmu konkrétneho obchodu.

 

Naší tipéri získavajú od nás exklúzivne tipérsky dekrét

 

Tipérsky dekrét

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti