Naše služby

Komplexné služby

Je mi potešením predstaviť Vám nový pojem na realitnom trhu - komplexná starostlivosť o reality.

Áno, pojem starostlivosť si skôr spájame s inými oblasťami pôsobnosti, ale práve starostlivý prístup známy z rodinného prostredia či nám blízkych osôb je to, čo zväčša postrádame v iných oblastiach nášho života. A práve tento dobrý pocit, že je o Vás postarané bez pocitu nedôvery je to, čo je naším cieľom v realitnej oblasti, v ktorej je situácia na trhu skôr opačná...

Pracujeme s komoditou, ktorá pre väčšinu predstavuje majetok najvyššej hodnoty, o ktorý je treba sa náležite s dostatočnou odbornou spôsobilosťou postarať a tým zabezpečiť jeho zhodnotenie.

V prípade záujmu o predaj nehnuteľnosti poskytneme právnu istotu majiteľovi nehnuteľnosti ako aj kupujúcemu a zabezpečíme, že všetky zmluvné plnenia obdržia riadne, včas a v plnom rozsahu.

Poskytneme všetky potrebné informácie spojené s požadovaným úkonom ako i následnú asistenciu a nadväzujúce služby, čím zabezpečíme klientovi komplexný servis, čo šetrí nie len čas a peniaze, ale aj garantuje požadovaný výsledný efekt spolupráce.

Navyše máme eminentný záujem náš záber služieb neustále rozširovať a zabezpečiť našu aktuálnosť.

Obavy z ceny za kvalitný komplexný servis sú márne vzhľadom na náš jedinečný koncept, ktorý zaručuje, že i pri využití rozsiahlejších služieb je naša ponuka neodolateľná.

Napriek tomu nevnucujeme využitie komplexnej starostlivosti a budeme ponúkať širokú škálu služieb výhodne i samostatne či v ľubovoľných kombináciách...

Nech sa páči, vstúpte ďalej, ste vrele očakávaný...

Naše služby

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti