Agent kupujúceho

„Najlepšie je si nechať poradiť od profesionála". Možno stará, ale stále pravdivá múdrosť. Táto múdrosť platí v každom odvetví, obore, profesii. Každý z nás je výnimočný v niečom, každý ma na niečo iné predpoklady a každý z nás sa venuje niečomu inému a vie byť len určitej oblasti k expertom.

Za život človek prejde mnohými etapami vývoja, pri ktorých pochopí, že dokonalý nie je a potrebuje vo veľa oblastiach pomôcť. Preto sme tu my, experti v oblasti realít, ktorej sa venujeme dlhé roky a máme za sebou 10tky úspešných obchodov v pozícii agenta predávajúceho ako i kupujúceho rámci sprostredkovania predaja nehnuteľností. Venujeme sa tomu denne, s odhodlaním uspieť na 100% a dopriať nášmu klientovi komplexný realitný servis, ktorým predíde strate času, peňazí a stresu.

Mnohokrát sa stalo, že klienti kúpili byt za cenu, ktorá tomu nezodpovedala, zistili mnoho skrytých vád napr. tesnosť okenných výplní, vlhkosť stien, zatekanie .... Čo teraz ? Prečo si nezavolali odborníka, ktorý by to zistil ? Prečo to kúpili ? Otázky, na ktoré často býva odpoveď – Neviem. Nechceli sme ďalšie výdavky. Veď som myslel, že to dokážem aj ja. Najčastejšie odpovede, ktoré existujú na danú situáciu. Vďaka tomu museli zaplatiť tisíce eur za nové okná, sanáciu, maľovku, opravu strechy a iné, pričom, v porovnaní s výdavkom na experta minuli násobne viac. Takže by spolupráca s expertom klientovi ušetrila minimálne 60 % nákladov. Ešte k tomu veľakrát zistia, že keď sa rozhodnú pre predaj, tak si uvedomia, že lokalita nie je moc populárna, a predaj nie tak jednoduchý ako o pár ulíc inde.
Presne od tohto chceme vyvarovať našich klientov. Poradíme im, ochránime ich pred zbytočnými výdavkami, poradíme im, aby sa o pár rokov nedostali do tejto situácie. Pre väčšinu z nás je nehnuteľnosť to najdrahšie, čo vlastníme. Preto by pre nás malo byť prvoradé vedieť sa rozhodnúť a nechať si poradiť od odborníka, ktorá nehnuteľnosť bude pre nás ta pravá, ktorá sa nám bude vedieť zhodnotiť a nebude to čierna diera na peniaze.

Agenta Kupujúceho sme vytvorili práve pre našich klientov na základe praxe, ktorú zažívame denne. Nechajte nás delegovať Vaše starosti na nás a my Vám zaručíme, že sa do takejto nepríjemnej situácie nedostanete.

 

Cesta kúpy

 

Kúpa

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti