Finančné sprostredkovanie

Finančné služby 21. storočia.....jednoducho, pohodlne, online

Hľadáte optimálne sporenie, najvýhodnejšiu hypotéku či poistenie šité priamo na Vás, Vaše auto alebo majetok? Odošlite nám Vašu požiadavku a my Vám tie najvýhodnejšie riešenia prinesieme priamo k vám domov.

Delegujte Vaše starosti na nás ... a to bezplatne

• Poradenstvo v oblasti Vašich financií,
• Sprostredkovanie hypotéky, úverov na bývanie,
• Sprostredkovanie stavebných úverov a úverov na dofinancovanie,
• Sprostredkovanie spotrebných úverov, bezúčelových úverov,
• Sprostredkovanie životných a neživotných poistení,
• Sprostredkovanie sporenia a investícii,
• Bezplatný audit existujúcich zmlúv,
• Spolupracujeme so všetkými bankami, poisťovňami a s viacerými správcovskými spoločnosťami,
• Maximálna promptnosť a ponuky zväčša do 48 hodín,

Premýšľate nad zmenou bývania? Budete kúpu nehnuteľnosti riešiť prostredníctvom hypotekárneho úveru a chcete najnižšiu úrokovú sadzbu? Radi by ste si kupovanú nehnuteľnosť následne zrekonštruovali podľa Vašich predstáv alebo potrebujete ešte ku hypoúveru dofinancovať zvyšok kúpnej ceny nehnuteľnosti? Aj, keď ste sa ešte nerozhodli je dobré sa predom pripraviť. Vďaka príprave zväčšíte pravdepodobnosť získania 100% prefinancovania. Zaujíma Vás ako?

Vybavením úveru moja práca nekončí, následne Vám pomôžem pri splnení všetkých podmienok pre čerpanie úveru. Pripravím Vám návrh poistenia nehnuteľnosti či domácnosti, vinkuláciu poistenia a s tým súvisiace poradenstvo.
V súčasnosti za jednu z najdôležitejších služieb pre klienta považujem nastavenie správneho pravidelného sporenia vďaka ktorému, sa viete pripraviť na rôzne neočakávané situácie, týkajúce sa Vášho bývania ako napríklad rekonštrukcia, zmena bývania či splnenie dlhodobých snov alebo tieto financie využijete ako rezervu na dôchodok. V každom prípade svojim klientom rada poradím a pripravím návrh sporenia na mieru.

Finančná pravda poukazuje na fakt, že pomerne veľká časť klientov na Slovensku na svojich finančných produktoch prepláca, alebo ich platí úplne zbytočne. V súčasnosti spolupracujem s finančnými inštitúciami ako:

Banky

poistovne


Je najvyšší čas to zmeniť. Máte záujem skontrolovať si Vaše existujúce zmluvy a zistiť či sú správne nastavené ?

 Linda Csizmárová

Ing. Linda Csizmárová
finančná sprostredkovateľka

+421 908 647 290
linda.csizmarova@fingo.sk

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti