Exekučná amnestia

Zhoršená finančná situácia vytvára sled udalostí, ktoré môžu viesť až ku problémom splácania svojich záväzkov. Problémy so splatnosťou svojich pohľadávok môže vyústiť až k exekúciám, prípadne až k dražbe nehnuteľnosti. Zabráňte tomu včas.

V prípade hroziacej exekúcie z dôvodu platobnej insolventnosti. Kontaktujete našu finančnú expertku, ktorá Vám pomôže optimalizovať Vaše náklady. Neváhajte kontaktovať nášho právneho experta, ktorý Vám pomôže nájsť optimálne riešenie Vašej situácie.

V prípade už existujúcej exekúcii
Využite naše služby zamerané na komplexnú starostlivosť, ktorou Vám zabezpečíme predaj Vašej nehnuteľnosti za najvyššiu možnú predajnú cenu na trhu, pričom čím Vás zbavíme dlžôb a pomôžeme Vám nájsť nový domov. Z dôvodu rýchleho konania je možnosť využiť výkup nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu. Najrýchlejší spôsob ako získať finančné prostriedky za cieľom vyplatenia pohľadávky a vyhnutiu sa nedobrovoľnej dražbe Vašej nehnuteľnosti.

Aké sú naše obvyklé služby v danej oblasti ?
• Osobné stretnutie a začatie riešenia danej situácie,
• Overenie celkovej situácie a prípadne riešenie skrytých hrozieb,
• Zistenie výšky pohľadávky a podmienok vyplatenia týchto pohľadávok,
• Zabezpečenie komplexného predajného servisu,
• Začatie procesu predaja nehnuteľnosti a dohodnutie podmienok predaja nehnuteľnosti,
• Hľadanie záujemcov o nehnuteľnosť
• Nastavenie procesu vyplácania pohľadávok,
• Výmaz exekúcií a iných tiarch na príslušných listoch vlastníctva,
• Prevedenie zostatku z predaja nehnuteľnosti na Váš príslušný účet,
• Pomoc pri hľadaní novej dostupnej nehnuteľnosti a ako aj zabezpečenie jej financovania.

Exekúcia nie je hanba. Hanba je, ak sa daná činnosť nerieši. Za obdobie činnosti našej realitnej činnosti sme riešili viacero problémov spojených práve s exekúciami. Vyriešili sme napríklad dlhoročné problémy našej klientky, ktorú trápilo až 11 exekučných konaní, alebo problémy iného klienta, ktorý sa domáhal spravodlivosti prostredníctvom exekúcie vyše 12 rokov...


I keď ide o dlhý a náročný proces, skutočným víťazom sa stávate Vy, neprídete o svoju nehnuteľnosť potupným spôsobom s najväčšou stratou, ale naopak získate najväčší možný prínos ako i možnosť zabezpečiť si následné dôstojné bývanie bez dlžoby ! Myslím, že to stojí za zváženie !

Bližšie informácie Vám poskytneme pri osobnom stretnutí, ktoré si môžete dohodnúť na tel. č. 0905 637 379

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti